iter.lv - Lietošanas noteikumi

Ieejot forumā “iter.lv” (turpmak “mes”, “musu”, “iter.lv”, “http://www.iter.lv/forum”), jus apliecinat ka piekritat ar nakošiem noteikumiem. Ja jus nepiekritat ar tiem, ludzu, neiejiet un nelietojiet “iter.lv” forumu. Mes varam mainit šo noteikumu jebkura laikā un izdarisim visu iespejamo, lai paziņot jums par to, bet no jūsu puses butu prātīgi regulari apskatit šo tekstu, ta ka foruma “iter.lv” lietošana pec atjaunošanas/labošanas nozime jusu piekrišanu.

You agree not to post any abusive, obscene, vulgar, slanderous, hateful, threatening, sexually-orientated or any other material that may violate any laws be it of your country, the country where “iter.lv” is hosted or International Law. Doing so may lead to you being immediately and permanently banned, with notification of your Internet Service Provider if deemed required by us. The IP address of all posts are recorded to aid in enforcing these conditions. You agree that “iter.lv” have the right to remove, edit, move or close any topic at any time should we see fit. As a user you agree to any information you have entered to being stored in a database. While this information will not be disclosed to any third party without your consent, neither “iter.lv” nor phpBB shall be held responsible for any hacking attempt that may lead to the data being compromised.

Ziņojumus forumā raksta lietotāji, administrācija nenes nekādu atbildību par to saturu. Lūgums neievietot datus, kuri ir aizsargāti ar autortiesībām. Ja jūs esiet pret kādas informācijas izvietošanas šeit - lūdzu sazināties ar autoriem vai ar administrāciju lai dzēst šo informāciju no foruma! Nekādos apstākļos atbildību par sekām, kuri tieši vai netieši aizvilka aiz sevis informācijas vai failu lietošana, izvietotu «iter.lv» forumā, nevar uzlikties uz «iter.lv» foruma autoriem vai uz projekta koordinatoriem un kļūt par pamatu tiesa dzīšanās. Jūs esiet atbildīgi par jebkuram jūsu darbībām forumā. Ja jūs piekrītat noradītajam noteikumiem, jūs varat lietot «iter.lv» forumu. Pretēja gadījumā lūdzu nekavējoties atstāt forumu.


Atgriezties ieejas lapā


cron