iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

WRC

Formula 1 2009 sezona ir beigusies, gaidām Formula 1 2010 sezonu.

Formula 1 2009 sezona ir beigusies, gaidām Formula 1 2010 sezonu.Formulas 1 čempionāta pēdējā, 17.posmā - AAE "Grand Prix" izcīņā - svētdien izcīnīja pirmo vietu - "Red Bull" komandas pilots Sebastjans Fetels. Bet otro vietu sīvā cīņā, apsteidzot pasaules čempionu F1 – Dzensonu Batonu, ieņēma Fetela komandas partneris - austrālietis Marks Vēbers.

Sebastjans Loeb – jau sesto reizi pasaules čempions

LoebFranču pilots Sebastjans Loebs, kas brauc uz Citroen C4, izcīnīja uzvaru Pasaules autorallija čempionātā (WRC) pēdējā posmā -  Lielbritānijas rallijā. Pateicoties šai uzvarai Sebastjans Loebs jau sesto gadu pēc kārtas kļūst par pasaules čempionu.

Svētdienā, 23. augustā notika PAPA'S Racing Weekend

Svētdienā, 23. augustā notika PAPA'S Racing WeekendDaudzie no mums atceras driftu, kas notika 8. augustā Biķernieku trasē. Šovs bija viens no galvenajiem sezona auto notikumiem Baltijā, kā pēc mēroga, tā arī pēc skatāmības. Reti kurš varēja iedomāties, ka kaut ko tam līdzīgo vēl varēs atkārtot šajā sezonā. Bet šodienas sacīkstes BaTCC.