iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.

Sebastjans Loeb – jau sesto reizi pasaules čempions
Loeb
Franču pilots Sebastjans Loebs, kas brauc uz Citroen C4, izcīnīja uzvaru Pasaules autorallija čempionātā (WRC) pēdējā posmā -  Lielbritānijas rallijā. Pateicoties šai uzvarai Sebastjans Loebs jau sesto gadu pēc kārtas kļūst par pasaules čempionu.
Galvenais un vienīgais Loeba konkurents bija soms Miko Hirvonens, kurš pārstāv komandu "Ford". Viņš šajā etapā finišēja tikai 8. vietā. Miko Hirvonenam bija ķibeles ar pārsegu, tā dēļ viņam vajadzēja apstaties trasē, lai salabot to.
Šī Sebastjana Loeba uzvara kļuva viņam par septīto šosezon un 54. karjerā.  Pēc čempionāta pēdēja posma, Loeba un Horvonena punktu starpība kopvērtējumā, bija tikai 1 punkts (93 un 92 – attiecīgi).
Savukārt trešo vietu Lielbritānijas rallijā izcīnīja Loeba komandas biedrs spānis Daniels Sordo.  Daniels Sordo arī kopvērtējumā palika trešais ar saviem 64 punktiem.
Komanda Citroen Total kļuva par uzvarētāju arī komandas ieskaitē, apsteidzot BP Ford.