iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Derīgas padomes

Aizdedzes sveču kopšāna, diagnostika un pareiza pielietošana

Свеча зажиганияPar sveces darba kvalitāti var spriest pēc tās elektrodu izskata un izolatora siltuma konusa. Ja uz konusa ir melnie mitrie eļļas piededži, tad tā ir pazīme, ka svece ir pārāk auksta dotajam dzinējam. Šī parādība var arī liecināt par cilindru un dzinēja virzuļu gredzenu nolietojumu vai par pārāk augstu eļļas līmeni karterī.
 
Auto mazgāšana un kā pareizi mazgāt automobili.

 Mašīnas mazgāšana ir savā ziņā zinātne. To var iemācīties patstāvīgi un ar panākumiem pielietot to praksē, var „nelauzīt” sev galvu ar " dažādām blēņām" un uzticēt mazgāšanu cilvēkiem, kas ar to pelna naudu. Priekšrocības un trūkumi ir acīmredzami: vienā gadījumā tiek zaudēts laiks, otrajā - nauda.
 
Speciālista padoms no iTER.lv : Kā pareizi kopt riepas.

 Tas neatšķiras ar lielām grūtībām. Nebrauciet pārāk ātri, īpaši nelīdzenos ceļos. Piesardzīgi pārbrauciet šķēršļus tādus kā sliedes, uz tām ir viegli izsist riepu cauri. Uzturiet riepās normālu spiedienu: pie tam obligāti lietojiet manometru.
 
Aizsargājiet sava auto diskus un riepas kopā ar Mcgard !

Bez riepam Beidzot ilgais meklējumu un pārdomu laiks ir galā – Jūs esat iegādājies kārotos diskus un riepas, kas atbilst TIEŠI Jūsu automašīnas dizainam un labsajūtai, diski piešķir jūsu auto elegantu un oriģinālu izskatu, priecējot gan Jūs, gan auto pasažierus bet vienā rītā Jūs konstatējat, ka automašīna stāv uz klucīšiem bez diskiem un riepām, prieku nomaina vilšanās...

 
Nepatīkama smaka no kondicionētāja. Kā ar to cīnīties?

Неприятный запах из кондиционера. Как с ним бороться?

Karstajā vasaras dienā tu sēdies mašīnā un ātri ieslēdz glābšanas kondicionētāju. Un tūlīt pat, krunkojot degunu, sāc atvērt logus. Deguns sajūt nepatīkamu puvuma smaku, spirdzinoša vēsuma vietā.

 
Kā iedarbināt dzinēju, auksta laika apstākļos ?

 Ar auksto laika apstākļu sākumu, daudziem autoīpašniekiem rodas problēma auksta dzinēja iedarbināšanā. Šajā rakstā es gribu dalīties pieredzē, kā iedarbināt dzinējus, kas vakar vēl iedarbinājās, bet šodien nav nekādu cerību uz to. Runa ies par automobiļiem, kuriem nav acīmredzamo aizdedzes un iešprices sistēmas bojājumu pazīmju.
 
Un kā Jūs glabājat vasaras riepas ziemas laikā?

Шина

Riepas - tas ir gumijas tehniskie izstrādājumi, kuri viegli deformējas, ir pakļauti naftas produktu, ķimikāliju, kā arī saules izstarojuma postošajai iedarbībai. Tādēļ tos jāglabā noteiktā stāvoklī, izslēdzot norādīto nelabvēlīgo faktoru ietekmi.

 
«SākumsIepriekšējā12NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi