iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Drift and Drag

Drifta sezonas noslēgums Biķerniekos

LDC5_Poster_500x707mmJau 26.septembrī, Biķernieku sporta kompleksā pēdējo reizi šosezon Drifts. Pirmo reizi Latvijā vienā dienā 2 posmi -Latvian Drift Cup 5. un 6. posms. Vienā dienā -vēl vairāk drifta. 26. septembrī notiks 5. posms, kurš tika atcelts Igaunijā un 6. posms. Sacensības sāksies 14:00, ieeja pasākumā no 13:00. Esiet gatavi karstām cīņām un daudz dūmiem. Pasākuma aptuvenais ilgums līdz 19:00.

 
Igaunijas ātrākie auto un motocikli 28. augustā Biķerniekos

09

Vēl tikai dažas dienas jāpaciešas, lai Biķernieku trasē 28. augustā varētu noskatīties Latvijas Dragreisa čempionāta noslēdzošo posmu, kurā par kausiem cīnīsies ne tikai pašmāju ātrāko auto īpašnieki, bet arī Igaunijas, Lietuvas un pat Somijas sportisti! Sacensībām gatavojas arī mūsu valsts jaudīgāko motociklu īpašnieki (MotoPower.lv), kā arī speciāli ar NOS sistēmu aprīkoti moto-dragsteri no Igaunijas!

 
Latvian Drift Cup 4.posmā ātrums palielinās un sagaidāmi pārsteigumi

LDC4_Poster_500x707mm_smTātad Jau šo 6dien, rīt, 21.augustā, Biķernieku sporta kompleksā, Latvian Drift Cup braucēji pirmo reizi cīnīsies lielajā trasē. Sacensības sāksies 14:00 ieeja pasākumā no 13:00. Esiet gatavi karstām cīņām un daudz dūmiem. Pasākuma aptuvenais ilgums līdz 19:00.
 
PRO Drift automobiļi būs redzami Rīgas ielās

plakatsss_smallRīgas ielās 13. augusta vēlā pēcpusdienā visi interesenti, pilsētas iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs redzēt vairākus desmitus PRO klases drifta automobiļus, kas, dodoties parādes braucienā no Biķernieku trases līdz Rātslaukumam un atpakaļ, atklās līdz šim Baltijā lielākās PRO Drift sacensības - "Rīgas pilsētas kauss"...

 
Latvijas Dragreisa Čempionāta 3.posmu uzvar A.Kočlamazašvili

image001Pagājušajās brīvdienās no 7-8.08. Tartu Raadi lidlaukā vienlaicīgi tika aizvadītas 2 lielas sacensības: Latvijas Dragreisa Čempionāta III posms un Tartu autokluba Dragseries 2010 II posms. Latvijas Čempionātā jau 3.posmu pēc kārtas, klasē līdz 4l, uzvar Artjoms Kočlamazašvili, vienlaicīgi uzstādot savu personīgo ātruma rekordu.

 

 
Artjoma Kočlamazašvili negaidīti vieglā uzvara Igaunijā

image001Igaunijā Kiltsi lidostā Hāpsalā, 31.jūlijā, pārliecinošu uzvaru Igaunijas Dragreisa Čempionāta 2.posmā guva Artjoms Kočlamazašvili. Visi faktori, kā labs un saulains laiks, piemērots trases segums un garums (¼ jūdzes), bija ideāli, lai uzlabotu personīgo rekordu un rezultātus.

 
Artjoms Kočlamazašvili svin uzvaru Vaiņodē!

image001Aizvadītajā nedēļas nogalē Vaiņodē, ¼ jūdzes garajā trasē, norisinājās nu jau otrais Latvijas Dragreisa Čempionāta posms. Laika apstākļi parādīja savu varu: mitrs, apmācies un brīžiem pat lietus. Īsti nebija zināms, sacensības notiks, vai tās tomēr laika apstākļu dēļ tiks atceltas. Dienas otrajā pusē laiks tomēr noskaidrojās un bija labvēlīgs braucējiem, tika atklāti kvalifikācijas braucieni.

 
«SākumsIepriekšējā123456NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi