iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Igaunijas ātrākie auto un motocikli 28. augustā Biķerniekos

Vēl tikai dažas dienas jāpaciešas, lai Biķernieku trasē 28. augustā varētu noskatīties Latvijas Dragreisa čempionāta noslēdzošo posmu, kurā par kausiem cīnīsies ne tikai pašmāju ātrāko auto īpašnieki, bet arī Igaunijas, Lietuvas un pat Somijas sportisti! Sacensībām gatavojas arī mūsu valsts jaudīgāko motociklu īpašnieki (MotoPower.lv), kā arī speciāli ar NOS sistēmu aprīkoti moto-dragsteri no Igaunijas!

09

Sacensībās piedalīsies pasaules TOP 3 Audi (Ilmāra Zausajeva AUDI Carbon Destroyer), kas pirms divām nedēļām Tartu lidlaukā uzstādīja jaunu pasaules ātruma rekordu, bet pagājušās sezonas čempions Māris Ozoliņš (EVO Prospeed) sniegs iespēju arī vairākiem skatītājiem izbaudīt ātrumu dragreisa taisnē! Īpašs pārsteigums mūsu apmeklētājiem – drifta stadionā paralēli dragreisam notiks „Energy.lv Drift Party”, bet pēc sacensībām apmeklētāji turpat Biķerniekos aicināti uz elektroniskās mūzikas nakts pasākumu „Open Air”.

On-Line reģistrācijā (http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l12)  katrs dragreisa fans var  iepazīties ar visiem dalībniekiem, kuru vidū ir jau Latvijā jau populārais Georg „korke” Leonov  jeb „lidojošais Igaunis” ar speciāli sagatavotu Suzuki Hayabusa, gan arī vairākas latviešu un igauņu dragreisa automašīnas, kuru jauda krietni pārsniedz 1000 zs, līdz ar to skatītājiem ļaujot ielūkoties Latvijas auto un motosporta sezonas ātrākajās sacensībās!

Kristjan_Kbi

Jaunu Audi S2 pasaules rekordu pirms dažām nedēļām uzstādīja Ilmārs Zausajevs, 402 metrus nobraukdams nieka 9,1 sekundēs (sasniedzot ātrumu 264 km/h), bet varbūt tieši 28. augustā viņa neatlaidīgākais konkurents Māris Ozoliņš ar EVO Prospeed beidzot gūs gandarījumu un pārspēs viņu?!  Uzmanību – gan Māris, gan Ilmārs piekrituši mikrofonos komentēt sezonas noslēguma sacensības, turklāt EVO Prospeed dažiem laimīgajiem sacensību apmeklētājiem sniegs neaizmirstamus mirkļus un rādīs reālu paātrinājumu, izvizinot viņus trasē. Konkurence un cīņasspars valda arī citās čempionāta klasēs, bet īpašs pārsteigums sagādāts dalībniekiem, kuri „Street” klasē startēs ar BMW markas automašīnu, jo šīs ieskaites ātrākā laika uzrādītājs saņems speciālbalvu no Xenon.lv. Protams, neizpaliks arī trakais riepu kūpināšanas šovs pēc sacensībām, bet līderi saņems ne tikai prestižos čempionu kausus un šampanieti, bet arī vērtīgas balvas no CityFitness, BM Auto, Ķeizarmežs un Cido grupa, savukārt sacensību izskaņā notiks Lielais Superfināls, kurā skatītājiem un sev par prieku varēs piedalīties šī gada visu klašu Dragreisa čempioni!

Plašāka informācija par dragreisa sezonas lielo noslēgumu un jaunumiem BMW pasaulē: www.bmwklubs.lv, dalībnieku On-Line reģistrācija: http://www.forsaza.lv/pages/ViewEvent/l12, sacensību nolikumi un diskusijas: http://www.forsaza.lv/forum/viewthread?thread=340. Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties SIA „Biļešu serviss” tirdzniecības vietās un DUS Statoil. Kopējā biļetes cena uz „Latvijas Dragreisa Čempionāta 4. posmu” un „Energy.lv Drift Party” – LVL 7. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja bez maksas. Ja vēlaties apmeklēt arī elektroniskās mūzikas nakts pasākumu „Open Air”, tad kopējā biļetes cena LVL 13.

03

Sacensības rīko Latvijas BMW klubs sadarbībā ar Forsāža.lv. Pasākumu atbalsta: BM Auto, City Fitness, Ape Motors, Motul, Cido Grupa, Lāčplēša alus, tipogrāfija United Press, Ķeizarmežs, Xenon.lv, TravelNews.lv, Oho.lv, BMWPower.lv, Prike, MotoPower.lv, Getaway.lv, VIPI.lv, PostFactum.lv, Motors24.lv, Auto.Delfi.lv, EASYGet.lv, LTV7, SEMS, Zebra, LAF Šosejas komisija, TenerifeForum.lv, Prike, SIA „Auzas Tautumeita”.

07

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi