iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Peugeot SR1 r pirmais no jauna Peugeot tēla

Peugeot SR1 r

Kompānija "Peugeot" publicējusi pirmos attēlus ar konceptuālo rodsteru "SR1", kas plašākai publikai tiks prezentēts martā notiekošajā Ženēvas autošovā. Peugeot galvenais mērķis, rādot šo auto ir demonstrēt Peugeot automobiļu dizaina attīstību tuvākajā nākotnē.
Pēc jauna Peugeot dizaina direktora Žiļa Virdaļa (agrāk viņs nodarbojas ar Citroen konceptu izstrādi)  vārdiem, nozīmīgākie jauna stila detāli – jauns logo uz automobiļa režģa, Peugeot automobiļos parādīsies tuvākajos divos gados.  Līdz ar jauno emblēmu "Peugeot" marka izmantos arī jaunu saukli – "Motion&Emotion"
Peugeot SR1 r
SR 1 koncepts aprīkots ar hibrīda spēka agregātu, kas apvieno 218 zirgspēku jaudīgu 1,6-litru benzīna turbopūtes dzinēju un 95 ZS elektromotoru, kas novietots uz aizmugurējo riteņu ass. Analoģiskais spēka agregāts paradīsies 2011 gada uz Peugeot 3008.
Salona konfigurācija paredz 2+1 sēdvietu izkārtojumu, proti, viens pasažieris sēž vairāk uz aizmuguri starp priekšējiem diviem.
Tuvākos trīs gados kompānija Peugeot plāno prezentēt 15 jaunus modeļus, ieskaitot ļoti kompakto pilsētas automobili BB1 un nelielu kupeju uz SR1 bāzes.
Peugeot SR1 r

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi