iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


BMW Vision EfficientDynamics vairs ne tikai koncepts?

BMW Vision EfficientDynamics vairs ne tikai koncepts?

Auto kompānija BMW trīs gadu laikā plāno laist sērijveida ražošanā auto kas ļoti līdziņas BMW Vision EfficientDynamics konceptam, BMW Vision EfficientDynamics konceptam  tika prezentēts 2009 gada rudenī Frankfurtes auto šovā. Pagaidām nav precīzas informācijas cik tieši tiks saražotas šī modeļa BMW auto. Bet pagaidām BMW izskata variantu izgatavot tikai no 5 līdz 10 tūkstošiem šī BMW hibrīdiem.

BMW Vision EfficientDynamics  vairs ne tikai koncepts?

Pēc informācijas uz doto bridi, prototipa spēka agregāts un automobiļa masa nepārsniegs 1360 kilogramus arī sērijveida modeļa gadījumā. Tomēr ražošanai paredzētais automobilis izskatīsies tradicionālāks – konstrukcijā tiks izmantots mazāk polikarbonāta stiklu, kas automātiski aptumšojās spilgta saules gaismā. Pirmie auto BMW Vision EfficientDynamics izmēģinājuma prototipu braucieni tiks uzsākti 2010.gadā vasarā Francijā.

BMW Vision EfficientDynamics  vairs ne tikai koncepts?

BMW Vision EfficientDynamics koncepts ir ar sēdvietu shēmu „divi plus divi” izgatavots uz alumīnija šasijas un ir aprīkots ar 356 zirgspēku jaudīgu hibrīda spēka agregātu, kas apvieno 1,5-litru turbopūtes dīzeļdzinēju, divus elektromotorus (pa vienam uz savas riteņu ass) un sekvenciālo pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem. No vietas līdz 100 km/h prototips paātrinās 4,8 sekundēs, bet tā maksimālais braukšanas ātrums ierobežots pie 250 km/h atzīmes.

BMW Vision EfficientDynamics  vairs ne tikai koncepts?

BMW Vision EfficientDynamics dīzeļdzinējs pieslēdzas tikai tad, kad litija jonu akumulatoru ir jau gandrīz izlādējušies. Ir nepieciešami tikai divas ar pusi stundas lai varētu uzlādēt no tradicionālās mājsaimniecības elektrorozetes automašīnas.

iTER.LV

Tags: BMW
 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi