iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Renault Megane CC 2010 – labākais variants karstai vasarai!

Renault Megane Coupe Cabriolet 2010 – labākais variants karstai vasarai

Autoražotājs Renault jau gatavojas karstai vasarai un doma par saviem klientiem. To viegli saprast pēc jaunas paaudze Renault Megane 2010 auto, kura pirmās oficiālas bildes parada mums, ka tas būs tieši vasaras auto – Renault Megane Coupe Cabriolet ar atvērtu virsbūves tipu versiju. Plašākai publikai jaunais automobilis tiks prezentēts martā notiekošajā Ženēvas autošovā.

Renault Megane Coupe Cabriolet  2010 – labākais variants karstai vasarai

Jaunais Renault Megane Coupe Cabriolet ieguvis divu sekciju salokāmo stikla jumtu, kas ar elektro-hidrauliskā mehānisma palīdzību bagāžas nodalījumā salokās pār 21 sekundēm.Salokāmā stikla jumta kopējais laukums ir 0,47 kvadrātmetri. Renault Megane Coupe Cabriolet bagāžas nodalījuma tilpums ir 417 litru, bet salocīta jumta gadījumā tilpums samazinās līdz 211 litrs.

Renault Megane Coupe Cabriolet  2010 – labākais variants karstai vasarai

Renault Megane Kabriolets Eiropas tirgū būs pieejams ar kādu no trim benzīna dzinējiem, kas attīsta no 110 līdz 140 zirgspēku jaudu. Šie motori sajūdzami ar sešpakāpju mehānisko pārnesumkārbu vai variatoru.

Tāpat Renault Megane Coupe Cabriolet būs pieejami trīs dīzeļdzinēji (sakot no 110 zirgspēku) , kas tiks piedāvāti komplektācijā arī ar robotizēto divsajūgu pārnesumkārbu.

Renault Megane Coupe Cabriolet 2010 auto pārdošana sāksies jau šopavasar.

iTER.LV

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi