iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Ženēva 2010: Volkswagen Cross Polo pirmās bildes

Ženēva 2010: Volkswagen Cross Polo pirmās bildes

Autoražotājs Volkswagen publicēja oficiālas bildes ar jaunās paaudzes Volkswagen Polo auto hečbeka "apvidus" versiju Cross Polo. Pasaules auto premjera notiks šāgada martā notiekošajā Ženēvas autošovā.
Auto jaunums Volkswagen Cross Polo būs pieejams tikai piecdurvju versijā un iegūs aizsarg uzlikās buferiem, sliekšņiem un riteņu arkām uz nekrāsotiem plastikas arkām. Un tas nav vienīgais kas būs jauns automobilim, vel jaunumam būs par 15 milimetriem paaugstināta balstiekārta, jumta reliņi, 17 collu riteņu diski un ergonomiski priekšējie sēdekļi ar izšūtu Cross Polo logo.

Ženēva 2010: Volkswagen Cross Polo  pirmās bildes

Volkswagen Cross Polo tiks piedāvāts ar atmosfēriskam un turbopūtes dzinējiem ar apjomu 1,2-litri un kas attīstīs 70 un 105 zirgspēku atbilstoši. Tāpat spēkratam būs pieejams 1,4-litru benzīna motors ar 85 ZS un dīzeļdzinēji ar 75 ZS, 90 ZS, 105 ZS.
Auto Volkswagen Cross Polo  cena būs aptuveni par trim tūkstošiem eiro dārgāk nekā analoģiska hečbeka standarta versija. Auto pārdošanas cena sāksies aptuvenu no 15,5 tūkstošu eiro.

Ženēva 2010: Volkswagen Cross Polo  pirmās bildes

iTER.LV

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi