iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


ŽENĒVA 2009

Ferrari 599 GTB HGTE - tagad vēl "ferraraks"

Ferrari 599 GTB HGTE Un vēlreiz par Ferrari 599 GTB, droši vien, šis auto ir viens no skaistākajiem automobiļiem visā pasaules vēsturē, un tā ir saņēmusi rūpnīciņas piestrāžu paku, kas tika nosaukta par HGTE, kas savukārt atšifrējas kā Handling Gran Turismo Evoluzione.
 
Lamborghini LP670-4 SV – pirmās fotogrāfijas internetā

Lamborghini LP670-4 SV - первые фото

Internetā parādījās superkara  Lamborghini  LP670-4 SV pirmā reāla fotogrāfija. Pirmoreiz automobilis tika prezentēts kā koncepts Ženēvas autošovā martā. Pēc iepriekšējas informācijas, jaunums ir uz 100 kilogramiem vieglāks, nekā standarta Lamborghini LP670-4.

 
Konigseder parādīja jauno body-kitu Porsche Carrera GT

Konigseder Porsche Carrera GTTūninga pakete no Konigseder iekļauj sevī lietos diskus, citu priekšējo bamperi, agresīvus sānu spoilerus, jauno aizmugures bamperi un gaisa ieņēmējus, plašu difuzoru un iespaidīgo antispārnu. Tuners arī piestrādāja izplūdes sistēmu.
 
Vācijas ateljē RUF paradīja jaunu tūnigoto Porsche Cayenne

ruf dakaraŽenēvas autošovā Vācijas ateljē RUF, kas nodarbojas ar auto tūningu, prezentēja jaunus Porsche Cayenne izskata variantus. Sporta-modifikācijā, kas saņēma nosaukumu Dakara, aprīkotā ar neparasto aerodinamisko piekari, kuras pamat elements ir līdzīgi sportkara Porsche 911 gaismas lukturi...
 
Ženēva 2009: Accord Tourer TYPE-S Eiropas versija

Honda Accord Type-SHonda Accord – ir gan viens no atpazīstamākajiem automobiļiem pasaulē, gan viens no pašiem populārākajiem gan Latvijā, gan citos tirgos. Tāpēc kompānija Honda Ženēvas autošovā ietvaros paradīja universāla Accord Tourer TYPE-S Eiropas versiju.
 
Alfa Romeo MiTo GTA - viesuļvētra no Itālijas

Alfa Romeo MiTo GTA

Neskatoties uz to, ka Ženēvas autošovā kompānija Alfa Romeo prezentēja MiTo GTA kā konceptkaru, sērijveida modelis būs pieejama jau pavisam drīz - tas parādīsies jau šogad. Par to uz MiTo GTA pirmizrādes Ženēvā paziņoja Alfa Romeo oficiālais pārstāvis.

 
Ženēvas autosalonā MINI kompānija parādīja trīs jaunus modeļus

Mini

Ženēvas autosalonā MINI kompānija uzreiz parādīja trīs jaunus modeļus: kabriolets MINI John Cooper Works, MINI One Clubman un MINI One 55 kW. MINI John Cooper Works ir aprīkots ar četrcilindru motoru ar dubulto turboputi un tiešo iešprici ar 211 z.s. jaudu.

 
«SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi