iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Ziņas Latvijā

Dienvidu tilts paliks nepabeigts

dienvidu tilts paliks nepabeigtsSakara ar to, ka nauda, kas tika piešķirta dienvidu tilta būvniecībai praktiski beidzas, vairākiem būvniekiem šī nedēļa būs pēdēja darba nedēļa. Ka paziņo radio Mix FM pašvaldība neplāno piešķirt papildus līdzekļus, tāpēc objekts paliks nepabeigts.
 
No tilta nokrīt auto

avarijaSalaspils novadā uz Baltezers-Saulkalne ceļa no gaisa tilta nokritusi automobilis, ka liecina Valsts ugunsdzēsibas un glābšanas dienesta informācija. Avarija notika uz Baltezers-Saulkalne 19. Kilometrā. Cietušie nogādāti slimnīcā

 

 
20.-21. februārī ar fotoradaru palīdzību tika fiksēti 150 pārkāpumi.

20.-21. februārī ar fotoradaru palīdzību tika fiksēti 150 pārkāpumi. Neskatoties uz sliktiem laika apstākļiem braukšanai un iesniegušiem Latvijas ceļiem, daudzi autovadītāji ignorē ceļu satiksmes noteikumus  un brauc radot reālo bīstamību ne tikai savai dzīvībai, bet arī citu cilvēku dzīvībai. Pār pagājušas brīvdienām fotoradari piefiksēja 150 ātrums limita pārsniegšanus.

 
Sniegs atkal apdraud ceļu satiksmi visā Latvijā.

niegs atkal apdraud ceļu satiksmi visā Latvijā. Šorīt, 12.februarī, Latvijas teritorijā turpinās snigšana. Gaisa temperatūra svārstās no -7 līdz -3 grādiem. Autovadītājiem ir jābūt ļoti piesardzīgiem, jo uz cēliem var veidoties apledojums. Šorīt lielākoties snidzis Kurzemes teritorijā, centrālajos rajonos un Vidzemes teritorijā, bet mazāk Latgales pusē.

 
Viens cilvēks gāja boja pēc auto sadursmes ar alni.

alnisTrešdien, 10.februarī vakarā, uz autoceļa Jēkabpils-Rēzekne netālu no Varakļāniem  Audi A4 auto ietriecas alni, kurš izskrēja uz ceļu. Šī ceļu satiksmes negadījumā automobiļa Audi A4 šoferis guvis vairākās traumas, bet automašīnas pasažieris no gūtajām traumām notikuma vietā mira.
 
Jāņa Čakstes un Ziepniekkalna iela tiks daļēji slēgtas.

Jāņa Čakstes un Ziepniekkalna iela tiks daļēji slēgtas.Sakarā ar ceļa remontdarbiem uz J.Čakstes un Ziepniekkalna ielām, no 9 februāra līdz 30 martam tiks ierobežota autotransporta kustība. Tā, no 9 februāra līdz 10 martam ceļu satiksme tiks atļauta tikai pa ceļas pusi kas iet no Bauskas uz Rīgas centru. Bet no 11 marta līdz 30 martam būs atļauts braukt pretēja ceļa  pusē (no Rīgas uz Bausku).
 
Jūrmalā tika notriekts ceļu policijas darbinieks

Ceturtdien, 28 janvārī, Rīga-Jūrmala šosejā notika ceļu satiksmes negadījums (CSN), kurā bija cietuši cilvēki. Jūrmalā pie Lielupes tilta bija notriekts Latvijas Ceļu policijas darbinieks, kurš noformēja dokumentus sakarā ar citu avāriju. Ceļu policijas darbinieks bija nogādāts slimnīcā ar dažādu smaguma traumām.
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi