iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Auto Pasaulē

Ženēvas autoizstāde 2010: Chrysler un Lancia būs kopīgs stends.

Chrysler un Lancia stendsŽenēvas auto izstādē 2010, kas notiks martā, kompānijas Chrysler un Lancia sniegs kopīgu preses konferenci, tajā tiks prezentēta šo abu zīmolu integrācijas programma. Tāpat gan Chrysler, gan Lancia auto jaunumi Ženēvas auto izstādē tiks parādīti kopīgā kompāniju stendā. Tomēr informācijas kad tieši mēs varēsim ieraudzīt šos auto jaunumus pagaidām nav.

 
Ford Focus RS 2010 sauksies par Ford Focus RS Clubsport

picture
Autoražotājs Ford  tuvāko paris gadu laikā plāno paradīt pasaulei sportiskā Ford Focus RS modeļa atvieglināto versiju Clubsport, par to vēsta britu izdevums AutoExpress. Atvieglinātā Ford Focus Rs pašreizēja iegūst 2,5-litru pieccilindru dzinēju ar 350 zirgspēku jaudu, vieglus sporta sēdekļus, cietāku un zemāku balstiekārtu, kā arī citādas riepas...
 
SAAB 9-5 auto drīz saņems jauno paaudzi

picture1SAAB 9-5 auto bija viens no SAAB autoražotāja vislabākajiem automobiļiem. Bet šonedēļ kompānija SAAB  ir pilnībā pārtraukusi līdzšinējās paaudzes SAAB 9-5 modeļa ražošanu. Nelielajā Zviedrijas pilsētiņā Trollhetenā (Trollhättan) no rūpnīcas konveijera noripojis pēdējais 9-5 SportCombi universāls. Jau šis eksemplārs nebija domāts pārdošanai, bet pa taisno aizbrauca uz SAAB...
 
General Motors un Spyker vienojušas par SAAB likteni.

General Motors un Spyker vienojušas par SAAB likteni.Viens no vislielākajiem koncerniem pasaule - General Motors pieņēmis lēmumu pārdot SAAB marku Nīderlandes sportisko automobiļu ražotājam Spyker. Šīs lēmums palīdzēja apturēt zviedru kompānijas likvidācijas procedūru, kurai vajadzētu sākties jau tuvākajā laikā.

 
Volvo automobili saņems jauno dzinēju klāstu.

 Volvo automobili saņems jauno dzinēju klāstu.Autoražotājs Volvo informēja par jaunu dzinējiem, kuri tiks uzstādīti Volvo automobiļos un tie būs - divlitru četrcilindru benzīna turbomotoru ar tiešo degvielas iesmidzināšanas sistēmu. Jaunais Volvo divlitru četrcilindru turbopūtes benzīna dzinējs attīsta 203 HP.

 
Japānā Lexus LF-A ir izpirkts tikai pār 3 mēnešiem

Lexus LF-ATikai trīs mēnešus pēc Lexus LF-A superauto oficiālās prezentācijas Japānas iedzīvotāji izpirkuši visu šo automobiļu partiju, kas bija paredzēta vietējam tirgum – 165 eksemplārus. Kā ziņo Japānas izdevniecība Response, vietējos autosalonos Lexus LF-A maksā 37,5 miljonus jenu (410 tūkstoš dolāru). Kopumā plānots izgatavot tikai 500 Lexus LF-A spēkratu.
 
700 kilogramu naudas pār jauno auto

Ķīnā kāds jauna automobiļa pircējs, pērkot jaunu automobili par 22 tūkstošiem dolāru (aptuveni 11 tūkstošu latu), par pirkumu norēķinājies metāla sīknaudā. Kā vēsta izdevums China Daily, par jauno automobili pircējs samaksājis ar 700 kilogramiem monētu.
 
«SākumsIepriekšējā12345678910NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi