iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Japānā Lexus LF-A ir izpirkts tikai pār 3 mēnešiem

Lexus LF-A

Tikai trīs mēnešus pēc Lexus LF-A superauto oficiālās prezentācijas Japānas iedzīvotāji izpirkuši visu šo automobiļu partiju, kas bija paredzēta vietējam tirgum – 165 eksemplārus. Kā ziņo Japānas izdevniecība Response, vietējos autosalonos Lexus LF-A maksā 37,5 miljonus jenu (410 tūkstoš dolāru). Kopumā plānots izgatavot tikai 500 Lexus LF-A spēkratu.
Savukārt atsevišķos citu valstu tirgos (piemēram, ASV) Lexus LF-A superauto būs nevis nopērkams, bet gan iznomājams. Pircējiem tiks piedāvāts noformēt nomas līgumu termiņam līdz diviem gadiem, un tikai pēc līguma beigšanas automobili varēs iegādāties. Japāņu kompānija cer, ka tādējādi varēs izvairīties no tiem, kuri šo ierobežotās sērijas automobili nevis izmantos paši, bet papildinās savu automobiļu kolekciju garāžā, vai arī ņemot vērā lielo pieprasījumu, uzreiz pārdos tālāk par augstāku cenu.
Lexus lf-a
Lexus LF-A aprīkots ar 560 zirgspēku jaudīgu 4,8-litru dzinēju, kas sajūgts ar sešpakāpju sekvenciālo pārnesumkārbu. No vietas līdz 100 km/h superauto paātrinās 3,7 sekundēs un spēj sasniegt 325 km/h maksimālo braukšanas ātrumu.
Superauto Lexus LF-A aprīkots ar 4,8-litru V10 atmosfērisko dzinēju, kas attīsta 560 zirgspēku un no vietas līdz 100 km/h spēj paātrināties 3,7 sekundēs un sasniegt 325 km/h maksimālo braukšanas ātrumu.
Lexus lf-a
Lexus LF-A aprīkots ar 4,8-litru V10 atmosfērisko dzinēju, kas attīsta 560 zirgspēku pie 8700 apgr./min. „Sarkana zona” sakās diapazonā no 9000 apgr./min. Tā kā dzinēja konstrukcijā plaši pielietoti alumīnija, magnija un titāna sakausējumi, tad šis V10 motors ir vieglāks par tradicionālu V8 agregātu.

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi