iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Ford Focus RS 2010 sauksies par Ford Focus RS Clubsport

Autoražotājs Ford  tuvāko paris gadu laikā plāno paradīt pasaulei sportiskā Ford Focus RS modeļa atvieglināto versiju Clubsport, par to vēsta britu izdevums AutoExpress.
Atvieglinātā Ford Focus Rs pašreizēja iegūst 2,5-litru pieccilindru dzinēju ar 350 zirgspēku jaudu, vieglus sporta sēdekļus, cietāku un zemāku balstiekārtu, kā arī citādas riepas. Pēc esošas informācijas var spriest, ka jaunums no vietas līdz 100 km/h paātrināsies aptuveni 5 sekundēs. Ford Focus Clubsport modifikācija tiks izgatavota 500 vienībās ierobežotā sērijā un tirdzniecībā nonāks jau 2010 beigās.
„Pielādētājs” Ford Focus RS jaunas paaudzes hečbeks iegūst Ecoboost dzinēju ar  sērijas divlitru turbopūtes benzīna dzinēju un arī elektromotoru, kas šim automobilim vilkmi novadīs uz aizmugurējiem riteņiem. Gaidāms, ka šāda hibrīda spēka agregāta kopējā jauda sasniegs 300 ZS.
Jaunais Ford Focus RS hibrīds iegūs automātiskas apstāšanas un iedarbināšanas sistēmu, piemēram, stāvot sastrēgumā, kā arī sekvenciālo pārnesumkārbu ar diviem sajūgiem. Jaunas paaudzes Ford Focus RS no vietas līdz 96 km/h paātrināšoties piecās sekundēs un spēs sasniegt 250 km/h ātrumu.
Ford Focus RS jauna auto pārdošana sāksies aptuveni pēc trim gadiem..
Vērts atzīmēt, ka tuvākajā pusgadā kompānija Ford paradis auto tirgu vel vienu jauno auto un tas būs Ford Focus ST ar 240 zirgspēku jaudu.
 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi