iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Ženēvas autoizstāde 2010: Chrysler un Lancia būs kopīgs stends.
stendsŽenēvas auto izstādē 2010, kas notiks martā, kompānijas Chrysler un Lancia sniegs kopīgu preses konferenci, tajā tiks prezentēta šo abu zīmolu integrācijas programma.

Tāpat gan Chrysler, gan Lancia auto jaunumi Ženēvas auto izstādē tiks parādīti kopīgā kompāniju stendā. Tomēr informācijas kad tieši mēs varēsim ieraudzīt šos auto jaunumus pagaidām nav.

Šāgada janvārī notikušajā Detroitas auto izstādē 2010, kompānija Chrsyler stendā zem amerikāņu markas tika prezentēts nedaudz pārveidots Lancia Delta hečbeks. Bet 2009 gadā FIAT Group priekšsēdētājs  Sergio Marcione paziņoja, ka 2011.gadā Eiropā tiks uzsākta četru amerikāņu automobiļu tirdzniecība ar Lancia marku. Piemēram, jauns auto Chrysler 300C Eiropā būs pieejams ar Lancia Thesis nosaukumu.

Savukārt ASV ar Chrysler marku tiks piedāvāti dažādi Lancia modeļi: Delta hečbeks un, iespējams, arī kompaktais vienapjoma auto Ypsilon, kas izgatavots uz FIAT Grande Punto platformas.

Šī politika protams ir interesanta un ekonomiski saprotama, bet pēc tādas shēmas, tuvākajā laika mēs varam ieraudzīt dažādu auto marku un auto modeļu rotāciju arī starp citam kompānijām piemēram Krievijas un Āzijas tirgos.


 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi