iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Kompānija Maserati parādīs GranTurismo sačīkšu kupejas ve

maserati GT4

Maserati kompānija preses dienu laikā franču sacīkšu trekā Paul Ricard parādīs sačīkšu kupejas versiju GranTurismo – MC, kura ir nozīmēta dalībai FIA GT4 čempionāta un uzbūvēta pēc konceptkāra ar vienādu nosaukumu motīviem, kas debitēja Parīzes motoršovā pagājušajā gadā. Par to otrdien ziņoja amerikānu izdevums Motor Trend.

Sacīkšu automobilis uzbūvēts uz civilas kupejas versijas bāzes Maserati GranTurismo S, tomēr tās svaru, pateicoties salikto virsbūves panelējumu, karbonpiederumu panelējumu, izturīgu polikarbonātu Lexon stiklu izmantošanai un atteikumam no visa interjera apšūves, kompānijas inženieriem sanāca samazināt līdz 1400 kilogramiem.

Jaunuma motoru nodaļā ir uzstādīts 4,7 litru astoņcilindru dzinējs, kas strādā kopā ar sešātrumu robotizēto transmisiju MC-Shift, kas spēj pārslēgt ātrumus par 40 milisekundēm. Oficiālajā ziņā motora jauda nav precizēta, tomēr izdevuma Motor Trend žurnālisti pieņem, ka tā būs vienāda ar konceptkāra jaudu – 450 z.s.

Bez tam, sacīkšu Maserati GranTurismo ieguva drošības karkasi salonā, sporta piekari ar karbona amortizatoriem, jaudīgos sešvirzuļu bremžu mehānismus ar 380 milimetru diskiem priekšējā asī un četrvirzuļu ar 360 milimetru diskiem aizmugurējā, ka arī 18 collu riteņu diskus.

Masetati GT4

Automobiļa pārdevumi GT4 komandām sāksies šī gada oktobrī. Sacīkšu GranTurismo cena ir 135 tūkstoši eiro.

 iTER.lv

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi