iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Volkswagen uzstāsies meistarsacīkstēs Intercontinental Rally Challenge (IRC)

Volkswagen IRC

Kompānija Volkswagen uzstāsies meistarsacīkstēs Intercontinental Rally Challenge (IRC) jau šajā sezonā. Vācu autogigants atbalstīs Beļģijas komandu Rene Georges Rally Sport, par kuru sacīkstēsies francūzis Žuljens Morēns pie Volkswagen Polo S2000 stūres.

Sacīkšu programma sāksies no šīs sezonas ceturtā etapa – grantaina Azores Rallija 7 - 9. maijā. Bez tam, šogad beļģu stallis plāno piedalīties sacīkstēs Beļģijā, Madeirā, Čehijā, Itālijā un Spānijā.

Atgādināsim, ka šajā ziemā rūpnīcas komanda Volkswagen vinnēja prestižāko rallija reidu gadā – sacīkstes "Dakara - 2009". Pēc tā vācu autogiganta autosporta departamenta pārstāvji paziņoja par vācu markas ierašanās iespēju WRC čempionātā, tomēr tagad kļuva zināms, ka Volkswagen izvēlējās IRC. Ir vērts atzīmēt, ka meistarsacīkstes IRC notiek uz S2000 kategorijas automobiļiem, uz kuriem 2010.-2011. gados pāries arī WRC.

Uz doto brīdi, pēc trim etapiem, kopējās IRC ieskaites priekšgalā ir Fredijs Loijks, kuram trīs punktus zaudē Sebastjens Ožje, Kriss Miks, Karls Tundo un Džandomeniko Basso. Nākamais etaps - Azores rallijs – notiks 7.-9. maijā.

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi