iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Dakāras rallijreids atgriežas Āfrikā

Dakar

Leģendārais Dakāras rallijreids jau pēc gada, vai diviem gadiem atgriezīsies Āfrikas kontinentā. Par to gaidāmajām 2010.gada sacensībām veltītajā preses konferencē pirmdien paziņojis KamAZ Master komandas vadītājs Semjons Jakubovs, vēsta aģentūra RIA Novosti.
Pēc Jakubova teiktā, "ir pamats domāt, ka Dakāra atgriezīsies Āfrikā; katrā ziņā sacensību organizētāji A.S.O. (Amaury Sport Organisation – rallijreida organizatori) jau ir pirmās iestrādes šādas notikumu attīstības sekmēšanai, tiesa gan, viņi pagaidām to neafišē". Tāpat Jakubovs atzīmējis, ka Krievijas komandai ir interesanti braukt jebkurā kontinentā. "Pat ja mums piedāvās braukt Austrālijā, mēs ar lielāko prieku piekritīsim," sacīja Jakubovs, "tur jau ir tā Dakāras sāls un šarms – katru gadu sacensības notiek citā vietā."
Dakar
2008.gadā Lisabonas – Dakāras sacensības īsi pirms starta nācās atcelt dēļ tā, ka organizatori nespēja garantēt visiem braucējiem un pašiem organizatoriem drošinu no terora aktu iespējamības. Tāpēc arī 2009.gadā sacensību rīkošanai tika izvēlēta Dienvidamerika.
2010.gadā Dakāras sacensības arī notiks Dienvidamerikā. Starts un finišs būs Argentīnas galvaspilsētā Buenosairesā 1.janvārī, bet finišs – 16.janvārī. Gandrīz viss maršruts, kas sastāda 9000 kilometru garš, ir gar ceļu no Atlantijas okeāna piekrastes līdz Klusā okeāna piekrastei un atpakaļ.
Dakar

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi