iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Formula 1

Mercedes iegūst F1 komandu - Brawn GP

Mercedes iegūst F1 komandu - Brawn GPPirmdien, oficiāli tika apstiprināts tas, par ko bija runāts jau sen - Vācijas autoražotājs Mercedes iegādājoties aizvadītās sezonas Pirmās formulas (F-1) Konstruktoru kausa ieguvēju Brawn GP, 75,1% tā akciju. Diter Cetše : Nākamgad Mercedes piedalīsies Formula 1 ar rūpniecības komandu, tas kļūs iespējams pateicoties iegūtiem 75.1 % Brawn GP akcijām, no kuriem 45 % izpirks...
 
FIA prezidents Maks Mosli: "Sašķelšanas nebūs."

Расскола не будет! Формула 1 будет прежней!Šodien Parīzē FIA prezidents Maks Mosli paziņoja, ka federācija vienojās ar FOTA asociācijas komandu-locekļiem, lai novērstu sašķeltību Formulā 1 un alternatīva čempionāta iespējamo veidošanu. Miera nolīguma detaļas pagaidām nav zināmas, bet rodas iespaids, ka izeja no krīzes ir atrasta.
 
Konflikts starp FOTA un FIA Prezidentu Maksu Mosli atsākas ar jaunu sparu

Противостояние продолжается: Мосли отказывается принять условия FOTAPēc neilga klusuma, konflikts starp FOTA un FIA Prezidentu Maksu Mosli atsākas ar jaunu sparu. Esošas komandas iesniedza pieteikumu 2010 gada Pasaules čempionāta dalībai, taču ar vairāku jaunu nosacījumu ievērošanu : reglamenta pēctecību un Piekrišanas Līguma parakstīšanu līdz 12.jūnijam.
 
Bernijs Eklstouns : "Es negribu, lai Ferrari aizietu..."

Экклстоун: "Я не хочу, чтобы Ferrari уходила…"Bernijs Eklstouns atzina, ka ir norūpējies Ferrari aiziešanas no sporta draudu dēļ, kas ir saistīti ar domstarpībām budžeta limitēšanas jautājumā. Piektdien Monako komandas apspriedīs alternatīvus piedāvājumus izdevumu saīsināšanai, un Eklstouns paziņoja, kas viņam nepatīk, kā attīstās šī situācija.
 
Džons Hauets: komandas ir gatavas palikt sportā jā vadība būs konstruktīva

Хауэтт: "Чемпионату нужно эффективное руководство" F1 prezidents Džons Hauets paziņoja žurnālistiem, ka darbojošās komandas ir gatavas palikt sportā ar nosacījumu, ka čempionāta vadība būs korekta un konstruktīva...

 
FIA reformē F-2 čempionata punktu uzskaitīšanas sitēmu

Formula 2 Starptautiskā automobiļu federācija (FIA) pieņēma lēmumu koriģēt punktu sistēmu jaunajā jaunatnes čempionātā "Formula-2". 2009 gadas sezonā katra braucēja ieskaitījumā netiek ieskaitīti divi sliktākie rezultāti par sezonu. Par pārējām sacīkstēm dalībnieki saņems punktus pēc F1 sistēmas - 10-8-6-5-4-3-2-1.
 
15 gadus attalumā no traģēdijas dienas... Airtons Senna

15 лет со дня трагедии... День Аиртона Сенны1994.gada Sanmarīno F1 Gran-Prix uz visiem laikiem paliks Formulas-1 entuzuastu atmiņā. 1.maijā Imoles trasē Williams bolida avarijas deļ aizgāja no dzīves labākais F1-braucējs  - Ajrtons Senna. Mēs nestāstīsim vēl vienu reizi par to, kas notika tajā bēdīgā dienā, tikai atcerēsimies kas viņš bija.
 
«SākumsIepriekšējā1234NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi