iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Top Jaunumi: Brawn GP mainis nosaukumu uz Virgin GP jau šī vīkendā!

   Saskaņā ar pēdējām ziņām no Brawn GP, komandas uzstāšanās tik ļoti iespaidoja Ričardu Bensonu (Richard Branson) -  Virgin Group vadītāju, ka viņš nolēma nopirkt komandu jau šīs nedēļas nogalē, lai gan pirms mēneša atteicās to darīt.

Brawn GP

   To laik viņš nebija pārliecināts par bolīda konkurētspējām, rentabilitāti un labumiem no ieguldījumiem. Tāpēc, būdams labs biznesmenis, viņš vispirms nolēma sagaidīt rezultātus. Un šī vikendā saņemtie sacīkstes dati neļāva viņam vilties.

   Avots no Brawn GP vadības ziņo, ka Ričardu Brensonu tik ļoti iespaidoja Džensona Battona (Jenson Button) pārliecinoša uzvara, ka jau tajā pašā vakarā viņš piedāvāja Brawn GP top menedžeriem titul-sponsorēšanu, bet vēlāk nolēma kļūt arī par tās īpašnieku.

   Darījuma summas apmērs nav zināms, bet acīmredzot tas pārsniegs 1,5 dolārus, par kuriem Honda pārdeva komāndu Rosam Braunam (Ross Brown). Visdrīzāk galēja darījuma summa pārsniegs vairākus simtus miljonus ASV dolāru. 

   Kā tas ietekmēs komandas konkurētspēju? Ja Ross Brauns palīks par komandas vadītāju, tad ļoti labi – kā zināms Ričarda Brensona kapitāls pārsniedz 20 miljardus sterliņu mārciņu. Līdz ar to problēmu ar finansējumu nebūs. 

    Tagad atliek vien sagaidīt svētdienas rītu, kad būs zināmas precīzas dārijuma detaļas...

 

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi