iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Ljuis Hamiltons izskata iespēju aiziet no Formulas 1

 Pēc Austrālijas incidenta Ljuis Hamiltons izskatīja aiziešanas iespējas ne tikai no McLaren, bet arī no Formula-1, raksta The Sunday Times. Izdevuma žurnālists apgalvo, ka no aiziešanas Hamiltonu atrunāja FIA prezidents Max Moslijs.

hamilton finish his carreea

Par “tīšo stjuartu maldīšanu” Ljuisu izslēdza no Austrālijas Gran-pri rezultātu protokola. McLaren uzreiz padeva zīmi, ka pilnībā atbalsta savu pilotu, atlaidot pieredzējušo Dejvu Rajanu. Ceturtdien Hamiltons spera bezprecedenta soli, sasaucot preses konferenci Sepangē, kuras laikā publiski atvainojās par savu uzvedību. Par septiņām konferences minūtēm Ljuis bieži nolaida acis, izskatījās nobijies, runāja ar pavisam citu, neraksturīgo viņam balsi.

“Mani maldināja, - paziņoja brits. - Gribu atvainoties visu fanu priekšā, kuri ticēja un atbalstīja mani daudzu gadu laikā. Pēdējos trīs gados es parādīju, kas īstenībā esmu. Neesmu krāpnieks, esmu godīgs cilvēks”. Nav mazāk satraukts šī pasaules čempiona menedžeris - viņa tēvs Entonijs.

“Ljuis ir ļoti sarūgtināts, bet vēl vairāk ir sarūgtināts viņa tēvs, kuram nākas uzklausīt, ka viņa dēls ir krāpnieks. Entonijs audzināja Ljuisu savādāk un tagad ir satraukts, kad kāds sauc viņu par meli”, - paziņoja Bernijs Eklstouns.

Ljuisa nākotne McLaren joprojām nav skaidra. Pēc BBC komentatora Martina Brandla viedokļa, tagad Hamiltons var atteikties no ilggadīga kontrakta ar komandu. “McLaren radīja viņam sliktu slavu Austrālijas incidenta dēļ, tāpēc šī situācija varētu atļaut viņam kļūt par brīvu aģentu un meklēt vietu citā komandā.

Brita reputācija ievērojami cieta, bet ir jādomā par nākotni. Viss noteikti būs kārtībā, kaut arī šis “traips” paliks ar viņu uz mūžu. Kā Mihaels Šūmahers, kura grēkus atceras, kad vien rodas izdevība”, - atzīmēja Brandls.

 iTER.lv

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi