iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Svētdienā, 23. augustā notika PAPA'S Racing Weekend

   Daudzie no mums atceras driftu, kas notika 8. augustā Biķernieku trasē.  Šovs bija viens no galvenajiem sezona auto notikumiem Baltijā, kā pēc mēroga, tā arī pēc skatāmības. Reti kurš varēja iedomāties, ka kaut ko tam līdzīgo vēl varēs atkārtot šajā sezonā. Bet šodienas sacīkstes BaTCC (pēdējās sezonā) paradīja, ka nav nekas neiespējams. Sacensības sanāca interesantas un dzīvas.

   Vienīgais kas īsti nav izdevies organizatoriem – tās ir reklāmas kompānija un vāja interese presē. Rezultātā, samērā mazs skatītāju skaits, žēl, jo pasākumus bija tiešam lielisks. Ceram mēs varēsim izlabot šo kļūdu.

   Laika apstākļi nesagādāja pārsteigumus un visi braucieni notika sausā trasē. Neskatoties uz to, sacīkšu sparā daži braucēji nevarēja savaldīt savus spēkratus un izlidoja no trases. (sk. fotogrāfijās).

   Īpaši iepriecināja savus līdzjutējus Vitālijs Kalmi, kurš uzvarēja divās sacīkstēs. Otrā braucienā viņš vinnēja ar lielu atrāvienu, nepieļaujot nevienas kļūdas.

   Sīvu cīņu trasē paradīja arī BMW 325 auto klases dalībnieki, kur vinnēja Raimo Lang. Ar pārējiem rezultātiem Jūs variet iepazīties zemāk.

 

   Braucienu pārtraukumos drifta meistarklasi demonstrēja Latvijas Drifta Sērijas uzvarētājs Gvido Elksnis (ekskluzīvu interviju ar Gvido Elksni Jūs variet apskatīt mūsu portālā Drift&Drag nodaļā jau tuvākajā laikā). Kā arī iTER.lv piedāvā apskatīt video un foto reportāžu tieši no sacensībām Biķerniekos.

Rezultāti:

  • SP – 1. Mārcis Birkens (No.4), 2. Paulis Krukauskas (5) 3. Jānis Horeliks (9)
  • Super 1600 – 1. Roland Feodorov (VW Golf - 43) 2. Andres HALL  (44 – VW Golf) 3.Erko Eriste (Lada Samara - 50)
  • Baltic OPEN 2 () – 1. Egons Lapiņš (BMW 130 - 1) 2. Arūnas  Granskas (36 - Honda Civic Type R) 3.Kristaps Blušs (BMW 320 - 8)
    BMW 325 – 1. Raimo Lang (81.) 2.Kristo Krinpus (81) 3. Indrek Nilson (99).
  • EE Junior – 1. Martin Seppam 2. Karl Raudsepp
  • NationalClass -  1. Vitālijs Kalmi 2. Jānis Kārkliņš 3. Kārlis ŅikiforovsFoto galerijas:

 

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi