iTER.LV Video

You need Flash player 6+ and JavaScript enabled to view this video.


Auto tehnoloģijas

Nanotehnloģija – „vienkāršais” dabas brīnums

 Mēs visi esam dzirdējuši vārdu nanotehnoloģija – ar katru brīdi šīs jēdziens tiek lietots arvien biežāk – medicīnā, datorzinātnē, ķīmijā un daudzās citās nozarēs, taču reti kurš zina šī vārda nozīmi un izcelšanos.
 
Kompānija BMW izstrādāja jaunu balss vadības sistēmu

BMW представляет новую систему голосового управленияBMW izstrādāja jaunu balss vadības sistēmu, kas atvieglos vadītāja saskarsmi ar automobiļa multimedijas sistēmu un borta navigācijas sistēmu. Par to ir runāts Bavārijas kompānijas paziņojumā. Vadītājam tikai jānosauc vajadzīgo adresi, lai navigators atrastu optimālo maršrutu.
Tags: BMW
 
BMW Izstrāda 3 cilindru dzinīju 1-Series un 3-Series paaudzei

BMWSakarā ar pēdējām pasaules tendencēm dzinējbūves nozarē autoražotāji pakāpeniski atsakās no motoriem ar lielu tilpumu un biežāk izmanto turbopūti. Vācu autoražotāji Audi un Mercedes jau izmanto šo piemēru. Bavārijas koncepts BMW arī nav izņēmums.
Tags: BMW
 
Vienotais spraudnis visiem elektromobiļiem Eiropā

Единый штекер для всех электромобилейEiropā tika izstrādāts kopīgs standarts elektromobiļiem – vienotais spraudnis savienošanai ar energotīklu. Par to ziņo DW-World.de ar atsauci uz Vācu enerģētisko koncernu RWE. Elektroiekārtas ražotāji pieņēma lēmumu par vairāku ražoto dažādās valstīs elektrokāru unificēšanu.
 
General Motors kompānija uzsāka jaunas hibrīda spēka iekārtu paaudzes izstrādi

Chevrolet VoltGeneral Motors kompānija uzsāka jaunas hibrīda spēka iekārtu paaudzes izstrādi, kas uzlādējas no akumulatoriem no sadzīves elektrotīkla. Šiem kompleksiem jākļūst būtiski lētākiem, nekā tā iekārta, kas tiks izmantota uz pirmās Chevrolet Volt paaudzes „hibrīda”.
 
Toyota sadalīja pasažierus ar drošības spilvenu

Toyota Drošības spilvens atveras aizmugurēja sēdekļu virknes vidū sānu sitiena gadījumā no speciālas konsoles, kura tiek izvietota jumtā, kas samazina traumas risku pasažieriem aizmugurē. Par to tiek ziņots uzņēmuma preses dienesta ziņojumā.
 
Fiat prezentēja jaunas paaudzes benzīna dzinēju

fiatItāļu kompānija Fiat pirmdien izplatīja pirmās ziņas par jauno benzīna motoru, kas ieguva nosaukumu MultiAir. Šo dzinēju saime atšķirās no tradicionāliem dzinējiem ar jauno gāzes sadalīšanas mehānismu, kas ļauj samazināt degvielas patēriņu par 10 – 25 procentiem.
 
«SākumsIepriekšējā123NākamāBeigas»

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

iTER.lv Team (c)2011 All rights reserved. Lietošanas noteikumi